Meta посилить захист акаунтів неповнолітніх користувачів
23 листопада 2022
23.11.2022

Компанія Meta планує покращити захист підлітків та конфіденційності їх акаунтів у Facebook та Instagram.

Компанія розповіла про це у своєму блозі.

Нові налаштування стосуватимуться юзерів, яким ще не виповнилося 16 років. Спочатку вони застосовуватимуться до нових користувачів, а уже згодом доступ до них отримають і уже існуючі користувачі платформи. Компанія заохотить існуючих користувачів застосувати до свого профіля нові налаштування приватності.

Зміни стосуються посилення приватності профілів підлітків та контенту, який вони створюють. До прикладу, лише друзі неповнолітніх користувачів зможуть переглядати їх публікації, у яких вони позначені тегами. Так само лише друзі по замовчуванню зможуть коментувати публічні пости підлітка.

Facebook також намагається покращити захист підлітків від окремих дорослих користувачів. компанія повідомила, що вона наразі тестує спосіб блокування обміну повідомленнями для підлітків з дорослими користувачами на платформі, які нещодавно були заблоковані іншими молодими людьми.

Facebook також не відображатиме цих «підозрілих» дорослих у рекомендаціях.

Meta повідомила про створення низки нових інструментів, які допоможуть підліткам повідомляти про некомфортне спілкування на платформі.

Раніше «Інтернет свобода» розповідала про те, що Meta буде відповідачем у суді через смерть 14-річної дівчинки-підлітка у Великобританії.