Майже 4 мільярди людей щомісяця користуються соціальними мережами — дослідження
7 серпня 2020
7.08.2020

Майже 4 мільярди людей щомісяця користуються соціальними мережами. Це більше половини мешканців планети. Такі дані дослідження, яке провела платформа Hootsuite та видання We Are Social.

дані видання We Are Social

В 2020 аудиторія зросла на 10,5%. Щодня в соцмережах реєструється в середньому 1 мільйон користувачів. І головним гаджетом для перегляду соцмереж є мобільний телефон — через нього переглядають мережі 3,91 мільярди людей або ж 99% користувачів.

Найбільше соцмережами користуються в Центральній та Південній Америках — там показник користування серед населення від 13 років складає 86% та 84% відповідно.

Найменше користувачів соцмереж в Африці — в центральній частині материка їх лише 12%. Що цікаво, рівень користування в Європі загалом нижчий, аніж в Канаді та США (82%). До їх рівня дотягують лише скандинавські країни — там 78% користувачів соцмереж. В той час як в Східній, Західній та Південній Європі цей показник коливається від 60% до 68%.

Найпопулярнішою соціальною мережею є Facebook з 2,6 мільярдами аудиторії. Друге та третє місце ділять Youtube та WhatsApp, які мають по 2 мільярди користувачів. На четвертій сходинці Messenger від Facebook (1,3 млрд), а одразу за ним китайський мультимесенджер WeChat.

дані видання We Are Social

Нагадаємо, 5,75 мільйонів українців не мають можливості підключитися до швидкісного інтернету. При цьому 4,2 мільйони людей живуть там, де немає жодного оператора. 1,55 мільйони мають таку можливість, але не підключаються до оптичного інтернету через його договизну. Такі дані дослідження, які презентували в Міністерстві цифрової трансформації.