LinkedIn припиняє роботу у Китаї через посилення цензури в інтернеті
18 жовтня 2021
18.10.2021

Корпорація Microsoft оголосила про припинення роботи соціальної мережі професійних контактів LinkedIn у Китаї. Причиною стало посилення контролю інтернету з боку влади.

Про це повідомляє CNBC.

Натомість Microsoft запустить у Китаї спрощену версію LinkedIn — InJobs (сайт із вакансіями без новинної стрічки). Сервіс допомагатиме користувачам із пошуком роботи, проте ділитися думками й коментарями на платформі заборонять.

«Хоча нам вдалося допомогти китайським користувачам із пошуком роботи й економічними перспективами, ми були менш успішні в соціальних аспектах, в інформуванні та поширенні інформації», — заявили в LinkedIn.

LinkedIn стала останньою великою соціальною мережею США, яка досі функціонує в Китаї. Натомість Twitter та Facebook, заблоковані в країні вже понад десять років, тоді як Google вирішив закрити роботу у 2010-му.

Соцмережу LinkedIn у Китаї запустили у 2014 році. Вона має обмежені можливості, призначені для дотримання суворих законів про інтернет у країні. Дані дослідницької компанії Statista свідчать про те, що Китай є третім за величиною ринком LinkedIn.

Як повідомлялося раніше, компанії Facebook, Twitter та Google заявили про можливе припинення роботи на території Гонконгу в разі прийняття поправок до закону про захист даних.