Lanet припинив трансляцію телеканалу «Перший Незалежний»
2 березня 2021
2.03.2021

З 26 лютого 2021 року Lanet розірвав договір про співпрацю з каналом «Перший Незалежний» та припинив його трансляцію в мережі кабельного цифрового телебачення у зв'язку зі зміною кінцевого бенефіціара телеканалу.

Про це повідомив інтернет-провайдер Lanet на Facebook-сторінці.

У структурі власності телеканалу «Перший Незалежний» відбулись зміни, про які мережа Lanet була не поставлена до відома. Керівником каналу став Павло Єгоричев, представник медіагрупи Тараса Козака, який нещодавно потрапив у санкційний список РНБО.

«Вважаємо, що повідомлення контрагента про зміни у структурі власності, відповідний перегляд умов співпраці та переоформлення договору є необхідними вимогами, які телеканал намагався обійти. З огляду на це та враховуючи, що у структурі власності «Першого Незалежного» відтепер є представник медіагрупи підсанкційних Тараса Козака та Віктора Медведчука, продовження співробітництва з каналом неможливе», — пояснили представники інтернет-провайдера.

Джерело: Facebook-сторінка Lanet

Нагадаємо, що на початку лютого РНБО запровадила санкції проти каналів нардепа ОПЗЖ Тараса Козака (NewsOne, «112 Україна» та ZIK).