Кожна третя дитина “серйозно сидить” в інтернеті і у соціальних мережах – Кулеба
20 листопада 2019
20.11.2019

35% дітей використовують інтернет заради соціальних мереж, а кожна третя дитина досить “серйозно сидить в інтернеті”, у соціальних мережах. Про це повідомив уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, пише Укрінформ.

За даними дослідження, яке проводилося спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку, 70 % дітей переконані, що знають Інтернет краще і більше, ніж батьки, а 67 % бачили те, що їх засмучувало — зображення або повідомлення.

Омбудсмен також зазначив, що “кожна третя дитина досить “серйозно сидить в Інтернеті”, у соціальних мережах”, оскільки загалом 35% дітей користуються інтернетом для відвідування соцмереж.

Середня тривалість перебування в мережі для 80% дітей - від однієї до шести годин, а для 30% - від трьох до шести годин.

За словами Кулеби, дослідження показало, що 30% дітей після спілкування онлайн погоджувалися на зустріч з незнайомцями у реальному житті.

Для проведення дослідження опитано понад 5 тисяч дітей і 5,5 тисяч батьків. Кулеба додав, що результати дослідження будуть оприлюднені згодом.

Нагадаємо, за 5 років кількість українців, які постійно користуються інтернетом зросла на 50%, а кількість тих, хто не користується мережею взагалі знизилася вдвічі. І в 2019 році вперше Інтернет-ЗМІ за рівнем довіри випередили телебачення. Такі дані дослідження «Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа у 2019 р.», проведеного в травні-липні цього року на замовлення USAID-INTERNEWS.