Компанія Facebook створює наступну еволюцію соціальних технологій: ребрендинг та зміна назви
29 жовтня 2021
29.10.2021

28 жовтня на конференції Connect 2021 засновник Facebook (відтепер — Meta) Марк Цукерберг оголосив про зміну назви компанії на Meta.

Про це йдеться у блозі Meta.

За словами Марка Цукерберга, Meta об’єднає програми та технології під одним новим брендом компанії й стане гібридною платформою, яка виходитиме «за межі 2D-екранів».

«Meta створює технології, які допомагають людям об’єднуватися, знаходити спільноти та розвивати бізнес. Коли Facebook запустився в 2004 році, це змінило спосіб спілкування людей. Такі додатки, як Messenger, Instagram та WhatsApp, ще більше розширили можливості мільярдів людей у всьому світі. Тепер Meta виходить за межі 2D-екранів до захоплюючих можливостей, таких як доповнена та віртуальна реальність, щоб допомогти створити наступну еволюцію соціальних технологій», — зазначили у блозі компанії.

Марк Цукебрберг також додав, що метавсесвіт — віртуальна реальність, яку Meta планує будувати з іншими компаніями — відчуватиметься як справжній, нібито ви справді знаходитесь поруч з іншою людиною або у іншому місці.

Назви платформ і застосунків Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp залишаться без змін.

Як повідомлялося раніше, компанія Facebook оголосила про зміни у загальній політиці щодо булінгу та харасменту для покращення безпеки користувачів, зокрема публічних діячів.