КМДА запустила Telegram-бот для киян на самоізоляції
24 квітня 2020
24.04.2020

Моніторинговий центр із протидії поширенню коронавірусу Київської міської державної адміністрації запустив Telegram-бот для киян, які знаходяться на самоізоляції. Про це повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

“Киянину, який знаходиться на самоізоляції, приходить push-повідомлення, на яке він має відповісти протягом 10 хвилин, увімкнувши геолокацію на смартфоні. Оператор отримує інформацію про фактичне знаходження опитуваного”, – пояснив принцип роботи бота Володимир Бондаренко.

Повідомлення від бота приходять кілька разів на день. У разі, якщо людина, яка має знаходитися на самоізоляції, ігнорує повідомлення чи залишила місце самоізоляції, до неї відправлять правоохоронців. А вони, якщо виявлять факт порушення режиму самоізоляції, мають накласти штраф у 17 тисяч гривень. На даний момент поліція столиці склала вже 66 протоколів за порушення режиму самоізоляції, повідомляє КМДА.

Київський моніторинговий центр із протидії розповсюдженню COVID-19 відстежує групи ризику, куди увійшли понад 40 тисяч киян. У Центрі вже здійснили майже 9 тисяч контактів для отримання інформації: дзвінків та опитувань про самопочуття, про перебування в самоізоляції, про контакти за останній час.

Нагадаємо, у середу, 22 квітня, уряд офіційно запровадив електронний контроль самоізоляції через сервіс “Дій вдома”. Як працює додаток “Дій вдома” та на що скаржаться користувачі, читайте на нашому сайті.