Кіберфахівець підібрав пароль до твіттеру Дональда Трампа
24 жовтня 2020
24.10.2020

Нідерландський кіберфахівець Віктор Геверс минулого тижня підібрав пароль до сторінки Дональда Трампа у Twitter. Це вдалося із п’ятої спроби.

Про це написало Громадське Телебачення з посиланням на de Volkskrant.

Хакер, отримавши доступ до сторінки, нічого туди не додав — лише зробив скріншоти. Він повідомив, що пароль до сторінки був «maga2020!» — скорочення від «Make America Great Again!», передвиборчого слогану Трампа.

Геверс звернувся до служби підтримки соцмережі, ЦРУ, ФБР, Агентства кібербезпеки США та навіть до Білого дому. Він також писав електронні листі Трампу та його родині.

Через кілька днів на сторінці з’явилась двофакторна аутентифікація. Віктор Геверс сказав, що до нього згодом зверталась Секретна служба.

Ні Білий дім, ні Twitter не підтвердили те, що акаунт зламали.

У 2016 році Геверс був одним із трьох хакерів, що отримали доступ до твіттеру президента. Тоді для своєї сторінки у соцмережі Дональд Трамп використовував пароль від Linkedin, що оприлюднили у 2012 році.

Надійним паролем буде довга комбінація цифр і слів, які не містять особистої інформації. Також він має бути унікальним та не повторюватися для різних акаунтів. Більше про те, як захистити свої сторінки можна дізнатись у відео від Digital Security School 380.