Instagram тимчасово заблокував хештеги #bucha та #buchamassacre
4 квітня 2022
4.04.2022

Соціальна мережа Instagram тимчасово заблокувала хештеги #bucha та #buchamassacre, які люди додають до публікацій зі світлинами вбитих російськими окупантами мешканців міста Буча.

При спробі перегляду дописів за цими хештегами, з’являлось повідомлення про те, що спільнота повідомила, що «деякий контент може не відповідати правилам спільноти Instagram».

Протягом 3 квітня користувачі Instagram надсилали звернення до служби підтримки сервісу з проханням розблокувати хештеги. Ймовірно, адміністрація Instagram відреагувала на заклик — наразі обидва хештеги доступні.

Instagram продовжує показувати попередження про «неприйнятний контент», перш ніж відображати фотографії звірств російських окупантів на Київщині. Щоб побачити зображення, потрібно натиснути «Показати фото». У деяких випадках соцмережа просить користувачів підтвердити вік.

Як повідомляє Українська правда, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів. Наступного дня виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей. По вулицях міста лежать десятки трупів, деякі із них із зав'язаними руками.

Раніше ми розповідали про те, що Мін'юст України запустило чат-бот для фіксації військових злочинів.