Instagram допоможе батькам краще контролювати активність підлітків
20 вересня 2022
20.09.2022

Компанія Meta Platform розширила можливості контролю часу, який проводять у додатку Instagram неповнолітні користувачі.

Про це повідомляє ITC .

Завдяки новим функціям батьки отримають кращі можливості контролю того, як їх діти користуються Instagram. В першу чергу, мова йде про відстеження часу, який діти тратять на Instagram. Але окрім того, Instagram спонукатиме батьків та дітей переглядати нові для себе теми, які поширюються на платформі. Такі сповіщення про новий контент отримуватимуть ті юзери, які раніше тратили багато часу на перегляд одних і тих самих тем. Водночас Instagram блокуватиме контент, який буде шкодити самооцінці неповнолітніх користувачів.

Зараз нові функції тестуються, але з часом вони будуть запроваджені для всіх користувачів Instagram. Серед них планується запуск функції запиту на відстеження профілю з боку батьків або опікунів. Інші додаткові функції – встановлення часових обмежень щодо того часу, який підлітки можуть проводити у Instagram; налаштування сповіщень для батьків після публікації дописів; відстеження, на кого дитина підписана; перегляд скарг неповнолітнього користувача на контент.

Як повідомлялося раніше, що Ірландська комісія із захисту даних оштрафувала соцмережу Instagram за $402 млн. Причина штрафу - порушення правил щодо збереження даних неповнолітніх підлітків з ЄС.