Хакери зламали «ВКонтакте» і розсилають росіянам правду про війну з Україною
22 березня 2022
22.03.2022

Офіційну групу ВКонтакте зламали та зробили розсилку із інформацією про війну Росії з Україною, зокрема щодо втрат російської армії та бомбардувань армією РФ цивільної інфраструктури України.

Про це повідомляє Українська правда.

У розсилці повідомляється про те, що російська армія перетворила в руїни багато мирних українських міст і вбиває цивільних мешканців. До того ж «спецоперація» провалилася, бо «українці згуртувалися і в єдиному пориві дають відсіч агресору».

Повідомляється також про катастрофічні втрати російської армії та тисячі мертвих російських солдатів, яких ніхто не поспішає забирати.

Крім того, наголошується, що жодне з поставлених завдань армією РФ не було виконано: «Знищено сотні одиниць техніки, десятки тисяч російських солдатів поранено, 560 взято в полон, а понад 11 тисяч упокоїлися в українській землі».

Скріншот повідомлення. Джерело: Новинарня

У повідомленні також йдеться про те, що російська економіка на межі краху.

Росіян закликають протестувати проти війни.

Також наголошується, що всі особисті дані користувачів були вивантажені, і за будь-яку підтримку російських окупантів люди будуть покарані.

Як повідомлялося раніше, після заборони Instagram у Росії Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій блокує VPN-сервіси. Не працюють вже майже 20 з них.