Хакери зламали 300 тисяч акаунтів користувачів Nintendo
11 червня 2020
11.06.2020

Хакери зламали 300 тисяч акаунтів користувачів Nintendo. Злам акаунтів компанія виявила у вперше у квітні, коли повідомила користувачів, що їм більше не потрібен Nintendo Network ID для входу в облікові записи, а паролі, які могли бути зламані, будуть скинуті.

Як пише CNN, за попередніми даними Nintendo хакери зламали 160 тисяч акаунтів, проте після розслідування кількість зросла до 300 тисяч.

Компанія завершує відшкодовувати кошти користувачам, які вкрали зловмисники.

Перші скарги про відсутність коштів на рахунках Nintendo надійшли від користувачів у квітні, в деяких випадках їх гроші використовувалися для придбання віртуальної валюти Fortnite V-Bucks.

Компанія попередила, що хакери також могли побачити інформацію про користувачів з їхніх акаунтів, а саме: дату народження, країну, адресу електронної пошти. Вони також могли отримати доступ до платіжних послуг, пов’язаних з цими рахунками, включно з рахунками PayPal або кредитні картки для купівлі предметів на платформі Nintendo.

“В майбутньому ми докладемо додаткових зусиль для зміцнення безпеки і забезпечення безпеки, щоб подібні події не відбувалися”, — заявила Nintendo.

Компанія також радить користувачать змінити паролі до акаунтів, встановити двофакторну аутентифікацію та перевірити історію покупок. Якщо користувачі помітять несанкціоновані транзакції, зможуть вимагати повернення коштів.

Нагадаємо, наприкінці квітня компанія з питань кібербезпеки Mimecast виявила понад 700 шахрайських сайтів, що імітують сторінки стримінгових платформ Netflix та Disney+, за допомогою яких хакери намагаються отримати дані користувачів.