Хакери намагаються отримати дані користувачів через сайти-підробки Netflix і Disney+
21 квітня 2020
21.04.2020

Створено понад 700 сайтів, що імітують сторінки стримінгових платформ Netflix та Disney+, за допомогою яких хакери намагаються отримати дані користувачів. Шахрайські сайти виявила компанія з питань кібербезпеки Mimecast, пише The Guardian.

Як пише видання, сайти-підробки були створені між 6 та 12 квітня.

Компанія з кібербезпеки Mimecast зазначає, що частина шахрайських сайтів виглядає достатньо правдоподібно, продаючи підписки або безкоштовні акаунти, щоб збирати персональні дані та дані кредитних карток. Але більшість цих сайтів розроблені погано та мають мовні помилки.

Дані, що збираються шахраями, включають імена, адреси та іншу особисту інформацію, а також реквізити кредитних карток для отримання фінансової вигоди, повідомляють кіберфахівці.

The Guardian нагадує, що увага шахраїв до стрімінгових сервісів зросла через стрімке зростання користувачів на цих платформах під час карантину.

Нагадаємо, Google заблокував 18 мільйонів листів про коронавірус у Gmail, які хакери розсилали від імені держслужб і Всесвітньої організації охорони здоровʼя. У блозі компанія зазначає, що шахраї намагаються “скористатися страхом і невпевненістю навколо пандемії”.