Хакери намагалися зламати сторінку Уляни Супрун на Facebook
17 листопада 2020
17.11.2020

Про це у дописі розповіла SMM-ниця лікарки.

За її словами, зловмисники створили групу з назвою “Check Privacy Media Security” та поставили фото профілю, що нагадує фейсбук-сповіщення.

“Потім група зробила репост нашої обкладинки з бранцями Кремля. А Facebook надіслав сповіщення, яке він надсилає щоразу, коли хтось щось робить репост з публічної сторінки Уляни. Але прочитали ми це сповіщення як: “Check Privacy Media Security: your page has been reported...”. І повірили”, — йдеться у дописі.

Після цього хакери написали сторінці Супрун із наказом переходити за посиланням та виконувати вказані дії, аби уникнути блокування акаунту. SMM-ниця дотрималась вказівки та ввела свої дані.

“Мені подякували і все нібито скінчилося. Однак не пройшло й хвилини, як Facebook почав надсилати повідомлення: “Хтось намагався зайти з іншого пристрою у ваш обліковий запис. Якщо це були не ви перейдіть за наступним посиланням”. Виглядало підозріло. Але я подумала, що Facebook просто тупить”.

Те, що повідомлення фейкове, команда остаточно зрозуміла після того, як сама Уляна знайшла помилку в англійському тексті. Після цього в чат написала регіональна менеджерка і також повідомила, що їм написали не Facebook.

“На щастя, обійшлося. Завдяки уважності й здоровому глузду — ми вберегли сторінку від зловмисників”.