Хакери намагалися зламати систему електронної пошти ВООЗ
24 березня 2020
24.03.2020

Група хакерів у березні 2020 року намагалася зламати внутрішню систему електронної пошти Всесвітньої організації охорони здоров’я. Спроби кібератак зросли більше, ніж вдвічі, повідомляє Reuters.

Як заявив керівник інформаційного напряму діяльності Організації Флавіо Аґіо, спроба зламу була невдалою, а особи хакерів встановити не вдалося.

Аґіо пояснює збільшення кібератак із боротьбою ВООЗ із поширенням коронавірусу по всьому світу.

“Не маємо точної статистики, але спроби скомпрометувати нашу діяльність та використати ім’я ВООЗ для атак на інших зросли більш, ніж удвічі”, — заявив керівник інформаційного напряму діяльності ВООЗ.

Експерти з кібербезпеки попередили, що хакери прагнутимуть скористатися міжнародною занепокоєністю щодо поширення коронавірусу. Експерти також відслідковують сотні сайті про коронавірус, які створюються щодня, і попереджають, що багато з них є шкідливими.

Нагадаємо, Служба безпеки та Нацполіція України притягнули до адміністративної відповідальності 5 осіб у Чернівецькій та Луганській областях за маніпуляції та спроби дестабілізації ситуації в країні під час поширення коронавірусу.