Хакери Anonymous «поклали» сайти ФСБ і «Роснефть»
15 березня 2022
15.03.2022

Група хакерів Anonymous здійснила масову атаку на найбільшого російського виробника нафти «Роснефть», чим спричинила величезні збитки для компанії. Також було здійснено атаку на ФСБ Росії.

Про це повідомляє Fonetech.

За інформацією від Anonymous, під час нападу хакери викрали 20 ТБ даних, включно з резервними копіями даних з ноутбуків і менеджерів. Крім того, хакери стерли 59 Гб даних з iPhon`ів та інших електронних пристроїв.

Хакери Anonymous з моменту вторгнення до України скоїли серію кібератак на російські установи. Зокрема, вони виклали у публічний доступ понад 360 тис. російських федеральних документів, що стосуються запровадження цензури у країні. Група хакерів також блокувала російські телевізійні канали, які публікують брехливу інформацію про війну в Україні.

Як повідомлялося раніше, міжнародна хакерська група Anonymous після оголошення «кібервійни» злочинному режиму Кремля «зламала» 2,5 тисячі сайтів в Росії та Білорусі на знак підтримки України.

Також раніше ми розповідали, як хакерські угруповання відстоюють Україну. Зокрема, міжнародна хакерська група Anonymous проголосила кібервійну російській владі, а в Україні створили IT-армію.