«Громадське» та «Економічна правда»: Росія продовжує блокувати матеріали українських видань на своїй території
10 лютого 2022
10.02.2022

Генеральна прокуратура РФ визнала екстремістськими та 7 лютого заблокувала за двома посиланнями матеріал телеканалу «Громадське», а також матеріал видання «Економічної правди». Через технічні особливості блокування окремих посилань на території Росії недоступні сайти обох редакцій.

Про це повідомляє Роскомсвобода.

«Під час проведення чергового моніторингу реєстру забороненої інформації, ми виявили там два посилання на матеріали сайту популярного українського інтернет-телеканалу “Громадське”», — написали у Роскомсвободі.

Обидва посилання ведуть до одного матеріалу від 18 липня 2016 року. Працює лише одне з них. За другим з'являється повідомлення про те, що «такої сторінки не існує». У матеріалі йдеться про арешти кримських татар.

Заблокований матеріал «Економічної правди» від 22 червня 2015 року називається «Росіянам не рекомендують їздити в Крим і купувати там нерухомість». Він доступний за посиланням.

Блокування вебсторінок за ініціативою Генпрокуратури здійснюється за HTTPS. Через це не відкриваються й самі сайти.

Як повідомлялося раніше, Роскомнагляд вимагає від Радіо Свобода видалити матеріали про розслідування російського опозиціонера Олексія Навального.