Google змінює правила розміщення політичної реклами
21 листопада 2019
21.11.2019

Компанія Google обмежить можливості таргетування політичної реклами на вузьку аудиторію, змінивши правила щодо розміщення політичної реклами. Про це повідомляється у офіційному блозі компанії.

Google обмежує аудиторію виборчих оголошень, тож рекламодавці зможуть таргетувати рекламу лише за статтю, віком та місцем проживання.

Рекламодавці зможуть робити контекстне таргетування політичної реклами, яка відображатиметься у людей, що цікавляться схожими темами.

“Враховуючи останні побоювання, дебати щодо політичної реклами та важливість спільної довіри до демократичного процесу, ми хочемо покращити довіру виборців до політичної реклами, яку вони можуть побачити на наших рекламних платформах. Незалежно від вартості та впливу витрат на наші платформи, ми вважаємо, що ці зміни допоможуть підвищити довіру до цифрової політичної реклами”, – повідомили у компанії.

Google також зробив уточнення щодо заборони deep fakes та маніпулятивної інформації, що підриває довіру до демократичного процесу виборів.

У Google почнуть впровадження нових правил з Великобританії протягом тижня, оскільки в грудні там пройдуть дострокові вибори до парламенту. До кінця року правила запрацюють в ЄС, а з січня 2020 року - для решти країн.

Нагадаємо, компанія Google таємно збирала дані про стан здоров’я пацієнтів у США для нового проєкту Project Nightingale. Google проводила збір інформації про стан здоров’я та лікування американців з 21 штату від імені постачальника медичних послуг Ascension.