Google заборонить рекламу товарів та послуг для стеження
15 липня 2020
15.07.2020

Компанія Google заборонить рекламу товарів, обладнання та послуг для стеження з 11 серпня 2020 року в усіх країнах. Про це компанія повідомила на сторінці Центру політики Google Ads.

Так, у Google буде заборонена реклама шпигунських програм, зокрема шпигунського/зловмисного програмного забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок. Також у Google більше не буде реклами GPS-трекерів, призначених для стеження чи спостереження за людиною без її згоди, обладнання, наприклад, камер, диктофонів, відеореєстраторів, відеонянь, як можна використовувати спеціально для стеження.

“Це правило не поширюється на послуги приватних детективних агентств, а також на товари і послуги, за допомогою яких батьки можуть відстежувати місцезнаходження неповнолітніх дітей”, — повідомляє Google.

Якщо користувачі порушуватимуть цю заборону, вони отримають попередження принаймні за 7 днів до блокування облікового запису.

Раніше Google оголосив про запуск фактчекінгу пошукових зображень. Тепер, коли корисутвачі шукатимуть в Google Images, під результатами мініатюрного зображення ви можете побачити мітку "Перевірка фактів".