Google заблокував акаунт та Youtube-канал Слідкому Білорусі. У чому причина?
2 листопада 2021
2.11.2021

Google заблокувала акаунт та YouTube-канал Слідчого комітету Білорусі через введення санкцій щодо осіб та організацій з Білорусі.

Про це повідомляє «Белта» з посиланням на Слідчий комітет Білорусі.

Акаунт Googlе, зокрема пошту, та YouTube-канал СК Білорусі відновити не зможе. Доступними залишились офіційні ресурси відомства.

«Разом з офіційним обліковим записом заблокований і привʼязаний до нього верифікований YouTube-канал відомства з більш ніж 23 тисячами підписників. Канал містив відео з офіційними заявами представників комітету, сюжети з резонансних кримінальних справ, матеріали проєкту «Таємниці слідства». На каналі були сотні відеоматеріалів, деякі мали понад мільйон переглядів», — розповіла представниця Слідчого комітету Юлія Гончарова.

Google повідомив, що «акаунт вимкнено згідно з правилами щодо обмеження експорту та застосування санкцій і не може бути відновлений».

Як повідомлялося раніше, 29 жовтня Міністерство внутрішніх справ Білорусі визнало три опозиційні Telegram-канали Nexta, Nexta-Live, Luxta та їхніх засновників «екстремістським формуванням».

25 жовтня у Гомелі силовики затримали майже 30 людей за підписку на «екстремістські» Telegram-канали.