Google сплатив мільйон гривень штрафу на вимогу АМКУ
20 травня 2021
20.05.2021

ТОВ «Гугл» сплатив 1 000 000 гривень штрафу на вимогу Антимонопольного комітету України за невчасне подання інформації для розслідування про блокування облікового запису підприємця у додатку «Google Мій бізнес».

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

«ТОВ "Гугл" сплатило 1 мільйон гривень штрафу за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України. Ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес"», — повідомили у пресслужбі АМКУ.

У відомстві додають, що станом на 19 травня 2021 року ТОВ «Гугл» надіслав до Комітету документи, що підтверджують сплату штрафу.

Як повідомлялося раніше, Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «Гугл» на 1 000 000 гривень за невчасне подання інформації для розслідування про блокування облікового запису підприємця у додатку «Google Мій бізнес». Таке рішення прийняла Тимчасова адміністративна колегія Комітету 2 квітня. Розмір штрафу (близько $36,000) зумовлений тим, що Google не відповідали на інформаційний запит АМКУ понад рік.

«Ненадання відповідачем інформації у визначені Комітетом строки унеможливили виконання Комітетом покладених на нього завдань, зокрема, щодо своєчасного, повного та всебічного розгляду заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції», —зазначили тоді у преслужбі Антимонопольного комітету України.