Google попереджатиме про ненадійні джерела результатів пошуку
29 червня 2021
29.06.2021

Компанія Google додасть функцію, яка попереджатиме користувачів про ненадійність джерел нової поширеної інформації, якщо вони ще недостатньо висвітлені та не перевірені.

Про це повідомляють у блозі Google.

«Для цього ми навчили наші системи помічати теми, що швидко розвиваються та інформацію щодо яких ще не встигли оновити. Ми будемо показувати примітку про те, що гарною ідеєю може бути повернутися до пошуку пізніше, коли буде доступна інформація з більшої кількості джерел», — йдеться у повідомленні.

У тексті примітки зазначатимуть: «Здається, ніби результати змінюються швидко. Якщо це нова тема, поява інформації з надійних джерел може зайняти певний час».

Приклад примітки, джерело: Google

Наразі функція з’явиться у США. Її планують запровадити в інших країнах у наступні місяці.

Минулого року компанія додала функцію, яка повідомляє, коли знайдені пошуковиком результами не повністю відповідають запиту користувача. Також нещодавно Google додала можливість переглядати дані про джерела інформації.

За словами Google, мета таких приміток — надавати більше контексту, щоб люди могли більш впевнено оцінювати інформацію, знайдену онлайн.

Як повідомлялося раніше, Google перегляне умови реклами через штраф Франції за зловживання компанії становищем на ринку реклами, яку розміщують на сайтах та мобільних додатках.