Google офіційно відкрив центр розробки в Україні
14 січня 2020
14.01.2020

Компанія Google офіційно відкрила в Україні центр з розробки. Його створюватимуть на базі іншої компанії - CloudSimple з офісом у Києві, яку Google купила ще у листопаді 2019 року, повідомляє AIN.UA з посиланням на власні джерела.

Після покупки CloudSimple, співробітники компанії стали працівниками Google. Раніше український Google займався лише роботою з рекламодавцями.

У компанії підтвердили виданню інформацію.

За даними видання, київський центр, у якому працює близько 30 людей, знаходиться у БЦ “Астарта”.

Український Research & Development центр Google став третім з восьми офісів компанії в центрально-східному регіоні з такими центрами. Два інших - Google Польща і Google Угорщина.

Російський офіс з розробки Google закрив у 2014 році після прийняття правил, що обмежують свободи іноземних інтернет-компаній, які працюють на території РФ.

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року засновники Google оголосили, що залишають керівництво компанією. Відтепер керувати і Google, і Alphabet буде генеральний директор Сундару Пічаї. Ларрі Пейдж та Сергій Брін вирішили надалі брати участь в управлінні компанії вже як члени правління, акціонери та співзасновники. У Google запевняють, зміна керівництва не вплине на роботу компанії.