Google AdSense призупиняє монетизацію контенту, який заперечує або виправдовує війну Росії проти України
14 квітня 2022
14.04.2022

Сервіс контекстної реклами Google AdSense призупиняє монетизацію контенту, який заперечує або виправдовує війну Росії проти України або спекулює на твердженнях про неї.

Про це Google AdSense повідомляє користувачів у електронних листах.

У компанії наголошують, що вже вживають заходів щодо тверджень, пов’язаних із війною в Україні, якщо вони порушують наявні правила, зокрема ті, що стосуються «небезпечного та образливого контенту».

Як уточнює головний редактор UaReview Роман Голубовський, призупинення монетизації стосуватиметься і заяв про те, що жертви самі винні (наприклад, тверджень як-от «Україна сама атакує своїх громадян).

Google AdSense — це проста безкоштовна програма, яка надає змогу заробляти, розміщуючи рекламу на сайті користувача. Програма відображає оголошення Google Ads на вашому сайті. Потім Google платить вам на основі кількості кліків або показів оголошень. AdSense надає миттєвий автоматичний доступ до рекламного ринку.

Як повідомлялося раніше, на початку березня Google доручив підрядникам, які працюють над перекладом тексту компанії для російського ринку, не називати війну в Україні «війною» і використовувати слова «надзвичайні обставини».