Франція планує виділити понад 4 млрд євро стартапам через коронавірус
25 березня 2020
25.03.2020

Франція планує виділити понад 4 млрд євро в рамках урядового плану підтримки бізнесу стартапам через коронавірус. Про це повідомив державний секретар з цифрової економіки Седрік О, пише Tech Crunch.

В найближчі місяці стартапи у Франції через пандемію зіткнуться з проблемами фінансування. Держсекретар з цифрової економіки зазначив, що стартапи є "наріжними каменями французької економіки" та створюють "одне з 5-6 робочих місць у Франції".

“Стартапи працюють над інноваційними продуктами та послугами, які можуть бути особливо корисними в умовах карантину, зокрема телемедицина, розробки для віддаленої роботи чи доставки”, — заявив Седрік О.

Урядовий план підтримки стартапів і бізнесу загалом реалізовуватиметься спільно з BPIFrance та Генеральним секретаріатом з інвестиційних питань. Також у Франції діятиме відшкодування від 84% до 100% зарплати співробітникам компаній.

Підтримка стартапів надаватиметься спільно з BPIFrance та Генеральним секретаріатом з інвестиційних питань.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я та Google домовилися про співпрацю в частині інформаційної підтримки громадян про боротьбу з коронавірусом. Компанія виділила МОЗ грант у розмірі 550 тисяч доларів “на пошукову кампанію в рамках пріоритетизації офіційних джерел інформації”.