Фінляндія перестане використовувати Twitter як офіційний канал комунікації
6 грудня 2022
6.12.2022

Це рішення офіційні структури прийняли після угоди, в рамках якої Ілон Макс купив сервіс мікроблогінгу Twitter.

Про це повідомляє видання Euractiv.

Тепер поліція, рятувальники, міністерства країни шукають для себе альтернативну платформу для інформування та комунікації з громадянами. І попри те, що компанія Twitter заявляє, що жодна з її політик щодо контенту не змінилася, вона не приховує, що «змінився підхід до експериментування. Як ви бачили протягом останніх кількох тижнів, Twitter проводить публічне тестування», зазначається в повідомленні компанії.

Декілька менеджерів соціальних мереж офіційних структур Фінляндії повідомили про пошук альтернативної платформи для комунікації. Наразі відомо, що таку платформу шукає Міністерство закордонних справ, а також Національна поліція країни. Поки дані, які публікувалися раніше у Twitter, зберігаються на цій платформі, але пошуки альтернативи продовжуються.

Водночас очільники цих структур стверджують, що вони діятимуть у відповідності із настроями та запитом суспільства. До прикладу, представниця Національного поліційного управління сказала, що її організація може відмовитися від Twitter, якщо додаток для цієї соцмережі не буде доступний в каталогах мобільних застосунків App Store та Google Play, або якщо якість контенту на платформі значно погіршиться.

Представниця поліції сказала, що про всяк випадок правоохоронці Фінляндії зарезервували собі ім’я у найпопулярнішій на сьогодні Twitter-альтернативі – сервісі Mastodon.

Раніше «Інтернет свобода» розповідала що через вразливість у API зловмисники могли отримати доступ до 5 млн акаунтів у Twitter