Facebook запустив власну платіжну систему Facebook Pay
14 листопада 2019
14.11.2019

Компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи Facebook Pay. Це дасть користувачам можливість розраховуватися через Facebook, Messenger, Instagram та WhatsApp, повідомляється на сайті компанії.

“Люди вже використовують платежі через наші додатки, щоб робити покупки, дарувати кошти і надсилати гроші один одному. Facebook Pay спростить ці транзакції, продовжуючи забезпечувати безпеку та захист вашої платіжної інформації”, - повідомили у Facebook.

Наразі Facebook Pay доступний лише для користувачів США, а транзакції можливі через Facebook та Messenger. Поступово платіжна система стане доступна у інших країнах.

Розробники зазначають, що дані банківських карт зберігатимуться у зашифрованому вигляді, також проводитиметься моніторинг несанкціонованих дій та спроб шахрайства.

Facebook Pay працюватиме окремо від криптовалюти Calibra, запуск якої наразі активно просуває компанія.

Більше про те, як Цукерберг переконував Конгрес США у необхідності криптовалюти Libra, читайте на нашому сайті.

Раніше міністри фінансів G7 заявляли, що такі криптовалюти як Libra, яку у червні 2019 року компанія Facebook презентувала у тестовому режимі, можуть дестабілізувати світову економіку та бути використані для відмивання грошей чи фінансування тероризму.