Facebook запровадить обов’язкову двофакторну автентифікацію для державних службовців, журналістів та правозахисників
7 грудня 2021
7.12.2021

2 грудня соціальна мережа Facebook повідомила, що впровадить двофакторну аутентифікацію обов'язковою для вразливих до злому облікових записів, зокрема для державних службовців, журналістів та правозахисників.

Про це йдеться у блозі Meta.

«Ми розширюємо Facebook Protect, нашу програму безпеки для груп людей, які мають відносно великий ризик стати ціллю діяльності хакерів», — написали представники Meta та уточнили, що до таких груп належать зокрема державні службовці, журналісти та правозахисники.

Як пояснюють у блозі, такі люди відіграють критичну роль у публічних дискусіях, стежать за збереженням демократичності виборів та правомірністю дій держав та організацій, а також відстоюють права людини. Через це проти них може бути спрямована діяльність зловмисників.

Програма Facebook Protect пропонує способи захисту, наприклад двофакторну аутентифікацію, а також відстежує можливі загрози зломів.

«Для цих груп людей ми зробили встановлення та використання двофакторної автентифікації настільки простою, наскільки це можливо, за допомогою надання кращого користувацького досвіду та підтримки. Ми також починаємо вимагати її обов’язкове використання», — зазначали у Meta.

Користувачі, зокрема й в Україні, вже почали отримувати повідомлення про необхідність встановити додатковий захист для свого акаунта, повідомляє MediaSapiens.

Програму Facebook Protect вперше протестували в 2018 році та запустили перед виборами в США 2020 року.

«Ми розпочали нашу глобальну експансію у вересні цього року. Відтоді понад 1,5 мільйона облікових записів увімкнули Facebook Protect, і з них майже 950 тисяч облікових записів нещодавно зареєстровані для двофакторної аутентифікації. До кінця року ми плануємо розширити програму до більш ніж 50 країн, включаючи Сполучені Штати, Індію та Португалію», — розповіли в компанії.

Як повідомлялося раніше, 18 листопада компанія Meta оголосила про початок тестування функцій, які дозволять користувачам соцмережі Facebook мати більше контролю над новинною стрічкою.