Facebook з початку року видалив більше 5 мільярдів фейкових акаунтів
15 листопада 2019
15.11.2019

Facebook за три квартали 2019 року видалив 5,4 мільярди фейкових акаунтів, що на 2 мільярди більше, аніж за весь минулий рік.

Про це йдеться у квартальному звіті соцмережі за листопад.

“Така велика кількість видалених акаунтів не означає, що збільшилася кількість шкідливого контенту. Це тільки означає, що компанія стала більш активно боротися із таким контентом”, - пояснив засновник і виконавчий директор компанії Марк Цукерберг.

Вперше у звіт потрапили дані щодо платформи Instagram. Компанія відзвітувалася, що за три квартали видалила біля 3 мільйонів дописів, що порушували політику щодо наркотиків та 95 тисяч дописів, пов’язаних з продажем зброї.

Facebook відзвітував, що в третьому кварталі видалив 7 мільйонів дописів з мовою ненависті. Це на 60% більше, ніж в попередньому кварталі. При цьому компанія відзначає, що 80% таких дописів були видалені ще до того як користувачі їх побачили.

Раніше, компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи Facebook Pay. Це дасть користувачам можливість розраховуватися через Facebook, Messenger, Instagram та WhatsApp, повідомляється на сайті компанії.