Facebook ввів запобіжні заходи для забезпечення чесних виборів в США
7 вересня 2020
7.09.2020

Марк Цукерберг написав на своїй сторінці у соцмережі про запобіжні заходи, які Facebook впроваджує для забезпечення чесності цьогорічних президентських виборів у США.

За тиждень до початку голосування Facebook не прийматиме нової політичної реклами, але ті оголошення, що вже були затверджені, продовжать з’являтись у стрічці користувачів. Деякі видання, наприклад MIT Technology Review та CNN Business, висловили сумніви щодо ефективності цієї зміни.

Facebook також відстежує дописи про легітимність виборів та covid-19, аби пересвідчитися, що «люди можуть висловити свою думку, але не розповсюджують дезінформацію».

«Якщо допис має на меті висловити сумнів щодо легітимності виборів — наприклад, стверджує, що законні методи збору голосів призведуть до шахрайства, ми додаватимемо спеціальну інформаційну позначку. Вона буде забезпечувати користувачів головною перевіреною інформацією про чесність та методи голосування», — зазначив у своєму дописі CEO Facebook Марк Цукерберг.

Дописи про те, що «виборці заразяться на covid-19 під час голосування», будуть видалятися одразу. До тих, що просто вказують на ризик, компанія буде прикріпляти посилання на актуальну інформацію про коронавірус.

Про «еволюцію» Facebook можна коротко подивитись на сторінці CNBC.