Facebook видалив сторінку австралійського політика за поширення дезінформації про коронавірус
26 квітня 2021
26.04.2021

Соціальна мережа Facebook видалила сторінку депутата австралійського парламенту Крейга Келлі через поширення дезінформації на тему коронавірусу.

Про це повідомляють ABC News.

У Facebook Крейг Келлі заперечував поради австралійських лікарів щодо лікування COVID-19. Також він стверджував, що «носіння масок — це прояв жорстокого поводження з дітьми».

«Ми не дозволяємо нікому, включно з представниками влади, поширювати місінформацію про COVID-19, яка може призвести до неминучої шкоди здоров’ю, а також про вакцини, не визнані медичними експертами, — пояснюють у Facebook. — Ми маємо чітку політику проти такого типу контенту, і ми видалили сторінку пана Келлі за її регулярне порушення».

Крейг Келлі назвав рішення «цензурою» та «порушенням свободи слова». «Це була найвідоміша та часто використовувана політична Facebook-сторінка країни», — сказав Крейг ABC News.

«Не можна піддавати цензурі і позбавляти свободи слова людей, обраних (народом), це загрожує нашій демократії. Різні думки — це не дезінформація, а сама ідея про те, що єдиним джерелом правдивої інформації є Facebook, обурлива»,написав Крейг Келлі у Twitter.

Через невдоволення прем’єр-міністра Австралії Скотта Моррісона та медичних експертів Facebook-дописами Крейга Келлі з дезінформацією на тему коронавірусу у лютому депутат перейшов з Ліберальної партії до незалежної.

Як повідомлялося раніше, упродовж березня соціальна мережа Facebook видалила 1167 Facebook-акаунтів, 290 Instagram-акаунтів, 255 сторінок та 34 групи через «скоординовану неавтентичну поведінку» на платформі.