Про це повідомляється у звіті Facebook.
«Ми розглядаємо «скоординовану неавтентичну поведінку» як скоординовані зусилля для маніпулювання публічними дебатами задля досягнення стратегічної мети, використовуючи фальшиві акаунти», — пояснили Facebook у звіті.
Соцмережа видалила облікові записи з 11 країн, зокрема з Ірану, Ізраїлю, Іспанії, Аргентини, Албанії та Мексики. Facebook видалив 14 мереж облікових записів: діяльність п’яти з них була направлена на аудиторію поза межами країн сторінок, дев’яти — на локальні аудиторії.
Facebook оприлюднив три ключові інсайти березневого звіту:
Як повідомлялося раніше, з жовтня до грудня 2020 року компанія Facebook видалила 1,3 мільярди фейкових акаунтів. Також соцмережа видалила 12 мільйонів фейкових повідомлень на тему пандемії COVID-19 та вакцинації і виявила понад сотню мереж ботів, що поширювали фейки.
Також у жовтні 2020 року почала функціонувати незалежна Наглядова рада, яка регулює рішення Facebook щодо модерації контента з метою зменшити кількість hate speech та насилля у Facebook та Instagram. «Інтернет Свобода» розбиралася, як працює та наскільки правомірними є рішення ради.