Facebook видалив близько 100 пов’язаних із Росією облікових записів
6 травня 2020
6.05.2020

Соцмережа Facebook видалила 91 обліковий запис, 46 сторінок, дві групи і один акаунт в Instagram пов’язані з Росією. Про це повідомляється у звіті Facebook про неприпустиму поведінку користувачів соцмережі в квітні 2020 року.

У звіті платформи зазначається, що контент публікувався російською, англійською, німецькою, іспанською, французькою, угорською, сербською, грузинською, індонезійською мовами та фарсі.

“Наше розслідування пов’язало цю діяльність з особами із Росії, Донбасу в Україні та двома медіаорганізаціями Криму - NewsFront та SouthFront”, – повідомляється у звіті.

Загалом у квітні Facebook видалив 732 облікових записів, 162 акаунтів в Instagram, 793 сторінок і 200 груп. Діяльність цих сторінок та акаунтів пов’язують з громадянами у Ірані, США, Грузії, Мавританії та М'янмі.

Нагадаємо, працівники кіберполіції України заблокували майже 10 тисяч шахрайських посилань про коронавірус. Правоохоронці перевірили понад 600 повідомлень про можливі порушення, в тому числі і шахрайства в мережі, пов’язані з COVID-19.