Facebook видалив 88 рекламних публікацій зі сторінок Трампа через розпалювання ворожнечі
19 червня 2020
19.06.2020

Facebook видалив 88 рекламних публікацій, розміщених у акаунтах президента США Дональда Трампа і віцепрезидента Майка Пенса та з облікового запису його передвиборчої кампанії. Компанія заявила, що реклама порушує політику соцмережі щодо боротьби з організованим розпалюванням ненависті.

Reuters зазначає, загальне охоплення видалених повідомлень – близько 800 тисяч показів.

У рекламних публікаціях використовувався символ перевернутого червоного трикутника, який під час Другої світової війни використовували нацисти для позначення політв'язнів у концентраційних таборах. Публікації в акаунтах Трампа стосувалися ліворадикального руху «Антифа», а штаб президента США пояснив, що цей символ використовують члени руху.

“Наша політика забороняє використання символу забороненої групи ненависті для ідентифікації політичних в'язнів без контексту, який засуджує або обговорює символ”, — йдеться у заяві Facebook.

Голова відділу кібербезпеки компанії Натаніель Глейхер повідомив, що Facebook буде послідовно видаляти публікації, якщо символ з’являтиместья і надалі на платформі.

Раніше Facebook повідомив, що користувачі зможуть вимикати політичну рекламу під час передвиборчої кампанії у США цього року.