Facebook видалить з профілів користувачів окремі інформаційні поля
18 листопада 2022
18.11.2022

Тепер у профілі на Facebook не будуть відображатись дані про політичні, релігійні та сексуальні вподобання. Зміни набудуть чинності з 1 грудня.

Про це повідомляє Techcrunch.

Ці зміни повинні спростити використання соцмережі.

«У рамках наших зусиль, спрямованих на те, щоб полегшити навігацію та використання Facebook, ми видаляємо кілька полів з профілю: інтереси, релігійні й політичні погляди та адреса»,— йдеться в заяві прес-секретаря компанії. «Ми надсилаємо сповіщення людям, які заповнили ці поля, повідомляючи їм, що ці поля буде видалено. Ця зміна не впливає на можливість нікого ділитися цією інформацією про себе в інших місцях у Facebook».

У повідомленні, яке компанія розсилає користувачам, зазначено, що інша інформація, яку люди розмістили у їхніх профілях, залишиться доступною.

Рішення Facebook позбутися цих полів профілю є частиною зусиль компанії щодо оптимізації своєї платформи. Інформаційні поля, які Facebook вирішив видалити, є такими, які не пропонують інші основні соціальні мережі. Такі платформи, як Instagram і TikTok, пропонують прості поля для «біо» - опису юзера, й не запитують конкретні деталі, такі як політичні чи релігійні погляди. У минулому люди, можливо, були зацікавлені в заповненні своїх профілів додатковою інформацією, але якщо пригадати, скільки випадків порушення конфіденційності стосувалось Facebook, стає зрозумілим, що, можливо, люди більше не бажають ділитися додатковою інформацією про себе в інтернеті.

Раніше «Інтернет Свобода» розповідала про те, що дані більше мільйона користувачів Facebook могли бути викрадені.