Facebook верифікував фейкову сторінку Ілона Маска
2 листопада 2021
2.11.2021

Соцмережа Facebook визнала фан-сторінку CEO Tesla та SpaceX Ілона Маска, яка налічувала 153 000 підписників, офіційним представництвом компанії Tesla Technoking та надала їй позначку верифікації.

Про це повідомляє The Verge.

Адміністратори сторінки не намагалися видати себе за Ілона Маска, оскільки в описі акаунту зазначили, що це «сторінка для його прихильників».

Як зазначає видання, на сторінці було 10 дописів, перший з яких опублікований 21 жовтня. Серед них було фото Ілона Маска, сповіщення про зміну фотографії профілю та декілька репостів останніх твітів підприємця.

Сторінку створив користувач з Єгипту у 2019 році та змінював її назву шість разів. 17 жовтня 2021 року акаунт перейменували на Elon Mask та змінили посилання на facebook.com/ElonMuskoffici з помилкою у написанні.

Після отримання «галочки» автор сторінки розмістив пост про подвоєння криптовалюти для всіх, хто відправить її на нібито гаманець Ілона Маска, повідомляє Vector.

Сторінка зникла з доступу 1 листопада, після публікації про неї. Наразі невідомо, хто саме її приховав — власники облікового запису або представники Facebook.

Як повідомлялося раніше, 28 жовтня на конференції Connect 2021 засновник Facebook (відтепер — Meta) Марк Цукерберг оголосив про зміну назви компанії на Meta.