Facebook тестує в Перу новий сервіс більш доступного інтернету
8 травня 2020
8.05.2020

Компанія Facebook спільно з чотирма місцевими операторами почала тестувати в Перу сервіс Discover, що дозволить шукати інформацію в мережі людям, які не можуть собі дозволити повноцінний інтернет. Про це повідомляє видання Techcrunch.

Користувачі отримуватимуть щодня 10 Мб трафіку, який зможуть використати тільки для перегляду текстових версій сайтів. Це дасть змогу переглядати в день десятки веб-ресурсів. Отримати доступ до Discover можна або через мобільний браузер, зайшовши на сайт 0.discoverapp.com, або встановити собі відповідний додаток з Play Market, оскільки програма підтримується тільки на андроїд-платформах.

Для того, щоб користуватися Discover користувачеві не потрібно заходити в його профіль на Facebook. Крім того, компанія переконує, що додаток не збирає історію переглядів та активність в соцмережі.

Компанія в майбутньому планує запустити сервіс в інших країнах, зокрема в Філіппінах, Таїланді та Іраку. При цьому Facebook не виключає, що гарантований пакет трафіку може зрости до 20 Мб в день.

Discover — не єдина ініціатива Facebook, спрямована на забезпечення доступу до інтернету в країнах з низьким конектом. Компанія також підтримує проект Internet.org, який пропонує безперебійний доступ до десятків веб-сайтів на десятках ринків та програму Експрес-WiFi в Індії, що дозволяє великим споживачам трафіку ділитися інтернетом із сусідами.

Нагадаємо, компанія Facebook назвала імена перших 20 членів незалежної наглядової ради. З часом у складі ради буде 40 членів.