Facebook тестує попереджувальні повідомлення щодо екстремістського контенту
2 липня 2021
2.07.2021

Компанія Facebook розпочала тестування функції, що попереджає про екстремістський контент. Хоч тестування нової функції в США, проте через залученість сторонніх організацій повідомлення можуть отримувати не тільки американські користувачі.

Про це повідомляє BBC.

У повідомленнях йдеться: «Ви стурбовані тим, що хтось із ваших знайомих стає екстремістом?». В іншому повідомленні може бути зазначено, що користувач міг піддаватися впливу шкідливого екстремістського контенту. При натисканні на це повідомлення користувачів перенаправляють до служби підтримки.

У Facebook заявили, що тестують цю функцію в США у якості пілотного проєкту. Це частина ініціативи Facebook Redirect, спрямованої на боротьбу з екстремізмом.

«Цей тест є частиною нашої масштабнішої роботи з оцінки способів надання ресурсів та підтримки людям у Facebook, які могли взаємодіяти з екстремістським вмістом, або могли знати когось, хто перебуває у групі ризику», - сказав представник Facebook.

Як повідомлялося раніше, компанія Google додасть функцію, яка попереджатиме користувачів про ненадійність джерел нової поширеної інформації, якщо вони ще недостатньо висвітлені та не перевірені. Наразі функція з’явиться у США. Її планують запровадити в інших країнах у наступні місяці.

Минулого року компанія додала функцію, яка повідомляє, коли знайдені пошуковиком результами не повністю відповідають запиту користувача. Також нещодавно Google додала можливість переглядати дані про джерела інформації.

За словами Google, мета таких приміток — надавати більше контексту, щоб люди могли більш впевнено оцінювати інформацію, знайдену онлайн.