Facebook та Twitter звинувачують у вибірковому блокуванні контенту
18 листопада 2020
18.11.2020

Сенатори з Республіканської партії назвали політику соцмереж цензурою проти Дональда Трампа та його прибічників. Слухання конгресу було призначено після того, як Facebook та Twitter заблокували історії the New York Post про сина Джо Байдена.

Про це написали Reuters.

“Що я намагаюсь зрозуміти — це яким чином Facebook та Twitter, якщо вони не видання, контролюють the New York Post?” — зазначив Ліндсі Грем, голова Комітету судової влади Сенату. На його думку, статті про Гантера Байдена не потребують ні спеціальних позначок, ні блокування.

CEO соцмереж, Марк Цукерберг та Джек Дорсі, визнали декотрі помилки у своїй політиці щодо контенту, але в основному звинувачення заперечили.

За даними Reuters, Цукерберг минулого тижня сказав своїм співробітникам, що Стівен Беннон ще не порушив достатньо правил Facebook для того, щоб його заблокували. У минулому радник Трампа, Стівен запропонував обезголовити двох депутатів.

Звинувачення може стати одним із приводів для зміни закону Секції 203, який звільняє компанії від відповідальності за матеріали, які поширюють користувачі. Марк Цукерберг і Джек Дорсі сказали, що відкриті до реформ.