Facebook перегляне політики щодо контенту після скандалу з дописом Трампа
9 червня 2020
9.06.2020

Facebook перегляне політики щодо контенту після скандалу через рішення соцмережі не видаляти допис президента США Дональда Трампа про заворушення у Міннеаполісі. Про це на своїй сторінці написав співзасновник і гендиректор компанії Марк Цукерберг.

Наразі політика Facebook дозволяє лише видалити допис або залишити його без змін. Цукерберг заявляє, що платформа розгляне інші можливості щодо контенту.

“Я також хочу визнати, що рішення, яке я прийняв минулого тижня, залишило багатьох з вас розчарованими та ображеними. Я знаю, що багато хто з вас вважає, що минулого тижня ми повинні були якось позначити допис президента США”, — написав Цукерберг.

Він заявив, що Facebook перегляне політики щодо контенту про обговорення та погрози застосування державної сили та розробить потенційні варіанти реагування на такі пости.

“Ми будемо працювати над створенням зрозумілішого та прозорішого процесу прийняття рішень”, — додав Цукерберг. Він також зазначив, що соцмережа розпочала роботу над створенням продуктів, що захищають расову справедливость. Про які саме продукти йде мова, він не конкретизував.

Раніше працівники Facebook виступили проти рішення компанії не видаляти допис Трампа про Міннеаполіс.