Для водіїв запустили оновлений додаток для оплати та перевірки штрафів
30 квітня 2020
30.04.2020

“Штрафи UA” та Міністерство внутрішніх справ України запустили оновлений додаток для водіїв, у якому вони зможуть перевірити чи оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху.

Перевірити заборгованість водії можуть за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією і номером штрафу. Як повідомляють “Штрафи UA”, це дозволить забезпечити прозорість штрафних платежів.

Оновлення додатку стало можливим після того, як МВС відкрили реєстр з інформацією про штрафи.

Зображення Штрафи UA

Денис Дмитров, засновник сервісу Штрафи UA, зазначає, що частина водіїв не знає, що за ними все ще є заборгованість, відповідно 40-50% запитів стосуються перевірки статусу платежів. Це пов’язано з тим, що платежі зависають на рахунках казначейств, а інформація автоматично не оновлюється у поліції.

Додаток Штрафи UA вже доступний для IOS, для користувачів Android оновлення обіцяють на початку травня.

Після оновлення користувачі деякий час скаржилися на баги та проблеми із запуском, втім за словами розробників сервіс вже має працювати коректно.

У березні МВС запустило пілотний проект системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху, який почне повноцінно працювати після завершення суворого карантину в Україні. Тож кількість штрафів може зрости, а відтак використання сервісу може стати для водії ще актуальнішим.

Раніше Моніторинговий центр із протидії поширенню коронавірусу Київської міської державної адміністрації запустив Telegram-бот для киян, які знаходяться на самоізоляції.