Держдеп США заплатить $2 мільйони за інформацію про двох українських хакерів
23 липня 2020
23.07.2020

Сполучені Штати заплатять по мільйону доларів винагороди за інформацію про двох українських хакерів, яких розшукують за кіберзлочини. Відповідне повідомлення опублікував Держдеп США, повідомляє посольство США в Україні.

"Державний департамент США оголошує винагороду у розмірі до 1 млн доларів за кожного за надання інформації, яка допоможе заарештувати та притягнути до відповідальності двох громадян України, Артема В’ячеславовича Радченка та Олександра Віталійовича Єременка, за участь у транснаціональній організованій злочинності, зокрема, кіберзлочинності", - йдеться в офіційному повідомленні.

В 2019 році хакерів звинуватили в зламі корпоративної бази даних Edgar Комісії з цінних паперів і бірж США. Зловмисники отримати тисячі документів, якими поділилися з трейдерами. Останні, торгуючи інсайдерською інформацією, за кілька місяців 2016 року заробили більше 4 мільйонів доларів.

Гроші за інформацію про Єременка та Радченка пропонують за Програмою винагород у рамках боротьби з транснаціональною організованою злочинністю, яка діє з 2013 року.

Раныше стало відомо, що США розглядає можливість введення заборони на китайські соцмережі, зокрема TikTok.