Цукерберг дав свідчення в рамках антимонопольного розслідування щодо Facebook
25 серпня 2020
25.08.2020

Співзасновник Facebook Марк Цукерберг дав свідчення Федеральній торговій комісії США в рамках антимонопольного розслідування щодо компанії. Регулятор з’ясовує, чи було порушено антимонопольне законодавство США, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на анонімні джерела.

The Wall Street Journal пише: те, що Цукерберг дає свідчення вказує на прогрес у розслідуванні. Справа частково зосереджена на питанні, чи була у Facebook стратегія викупу потенційних конкурентів, аби запобігти майбутнім конкурентним загрозам.

Mandel Ngan-Pool/Getty Images

“Ми віддані співпраці з Федеральною торговою комісією США в межах розслідування і готові відповідати на питання, які можуть виникнути у відомства”, — заявив прессекретар компанії.

Як пише Politico, під час свідчень перед юридичним комітетом Палати представників у липні Цукерберга запитували, чи не погрожував він конкурентам, що копіюватиме їх, якщо вони не погодяться на продаж, зокрема, компанії Systrom, у якої техгігант у 2012 році купив Instagram. Співзасновник Facebook заперечив, що погрожував Systrom.

Раніше Федеральна торгова комісія США стикалася з жорсткою критикою через те, що не намагалася взяти свідчення у Цукерберга в рамках розслідування скандалу Cambridge Analytica.

Цукерберг також не давав свідчень під час попереднього розслідування комісії, за підсумками якого Facebook було призначено рекордний штраф у 5 мільярдів доларів. Більше про це читайте у матеріалі.