Цифрові технології важливі у боротьбі з COVID-19 — генеральний секретар ООН
18 травня 2020
18.05.2020

Міжнародна співпраця у цифрових технологіях є дуже важливою у боротьбі з коронавірусом, а 5G, big data, хмарні обчислення та штучний інтелект — є засобами вирішення найбільш актуальних світових проблем, зокрема пандемії.

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш у Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства, який відзначається 17 травня, повідомляє Укрінформ.

“Інформаційні технології можуть бути маяком надії, дозволяючи мільярдам людей по всьому світу з’єднатися в умовах пандемії. Під час поширення COVID-19 ці з’єднання із близькими, школами й університетами, роботодавцями, медиками й важливими постачальниками є важливішими, ніж будь-коли”, — заявив Гутерреш.

Раніше Гутерреш заявляв, під час пандемії коронавірусу світ також стикається з масштабною епідемією дезінформації. За словами генсека, в інформаційному просторі поширюються ненависть,"яка стигматизує і ображає людей та групи", а також поради, небезпечні для здоров'я, і рекомендації, які не вирішують проблеми.