«Чому я це бачу?»: Facebook пояснить свої алгоритми
3 квітня 2019
3.04.2019

У Facebook з’явилася нова функція – детальне пояснення принципів відбору постів у стрічках новин користувачів. Про це повідомили у офіційному блозі соцмережі.

Нова функція, вважають у Facebook, допоможе користувачам зрозуміти та контролювати, що саме з’являтиметься у стрічці новин від друзів, сторінок та груп. Раніше ця функція працювала лише на рекламних публікаціях.

Відтепер користувачі зможуть, клікнувши у правому кутку публікації, отримати інформацію про те, чому соцмережа додала її у стрічку. Facebook надалі також повідомлятиме, скільки разів користувач контактував із записами автора в минулому, який тип контенту любить більше, і які є фактори популярності публікації. Нова функція також дозволяє контролювати, з’являтимуться чи ні подібні пости у майбутньому.

Менеджер продуктів компанії Рамі Сетураман в офіційному блозі Facebook повідомив, що функцію починають вводити поступово з 1 квітня, а у всіх користувачів вона запрацює до середини травня 2019 року.

Нагадаємо, Facebook видалив близько двох тисяч сторінок і груп, пов’язаних із Росією. За інформацією компанії, адміністратори цих сторінок та груп використовували фальшиві облікові записи для розсилки спаму.