Через теорію змови про коронавірус у Британії підпалили вежі 5G
6 квітня 2020
6.04.2020

У Великій Британії невідомі почали підпалювати вежі 5G мобільних операторів. Це сталося після поширення теорії змови про зв’язок між поширенням коронавірусу і мережами п’ятого покоління. ВВС повідомляє, що протягом минулого тижня підпали сталися на трьох вежах 5G у Ліверпулі, Бірмінгемі та Мелінгу.

Через соцмережі Facebook і Nextdoor поширювалися теорії змов про те, що COVID-19 вперше виник в Ухані, де нещодавно запустили 5G. Автори теорії вважають, що вірус проник у організм людини через послаблення імунної системи, спричинене електромагнітним випромінюванням. І нібито COVID-19 почав поширюватися на інші міста, що також використовують мережу п’ятого покоління. Щоправда конспірологи обходять той факт, що коронавірус зафіксований і у країнах, де 5G ще не використовується. В такі історії повірили багато людей.

Міністерство у справах культури, ЗМІ і спорту Британії спростувало цю теорію, заявивши, що не має доказів про зв'язок між 5G і коронавірусів. А міністр Кабінету міністрів Британії Майкл Гоув заявив, що подібні теорії - “небезпечна нісенітниця”.

Експерт Національної служби охорони здоров’я країни Стівен Поїс наголосив, що інфраструктура 5G є критичною як для населення, яке просять залишитися вдома, так і для подолання надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, фахівці Служби безпеки України викрили ботоферму, діяльністю якої керували з Росії, а обладнання знаходилася в одному з бізнес-центрів Дніпра. Зловмисники через ботоферму поширювали фейки про коронавірус в Україні та закликали до повалення конституційного ладу.