Чеченських вчителів заставляють створювати онлайн-активність під дописами Кадирова
14 вересня 2022
14.09.2022

Вчителів у Чечні у примусовому порядку залучають до написання схвальних коментарів під дописами глави республіки Рамзана Кадирова. Про це повідомляє «Кавказ Реалії»

Про необхідність збільшити активність під дописами глави республіки заговорили після того, як регіональне керівництво зауважило «зниження активності у соцмережах». Тому місцеві чиновники від освіти заговорили про необхідність актуалізувати списки співробітників та залучити їх до онлайн-активності на сторінках Кадирова. Про це навіть було направлено офіційного листа до місцевих чиновників.

Джерела «Кавказ Реалії» розповідають, що вчителів заставляють створювати акаунти в Instagram та Telegram, передавати ці дані керівництву і далі – «залишати "реакції", писати коментарі та складати звіти для районних відділів освіти».

Раніше схожі рекомендації були озвучені співробітникам міністерства внутрішніх справ Чечні – вони теж повинні бути активні у соціальних мережах, на сторінках глави республікию

Цікава вимога щодо активності в Instagram, особливо на фоні того, що ця соціальна мережа ще з березня заблокована в країні.

Як повідомлялося раніше, Instagram нещодавно оштрафували через неправильне збереження даних підлітків з ЄС