“Це – маніпуляція”. Twitter знову промаркував допис Трампа
22 червня 2020
22.06.2020

Платформа мікроблогів Twitter знову промаркувала допис президента США Дональда Трампа. Цього разу соцмережа позначила як маніпуляцію відео з дітьми з меседжем про те, що медіа маніпулюють суспільною думкою проти нього.

Як повідомляє телеканал CNN, у версії відео Трампа темношкіра дитина тікає від білого хлопчика, після чого фейкові титри з логотипом телеканалу повідомляють, що хлопчик зі світлою шкірою – прихильник Трампа та расист. Далі у відео показують, як все насправді – діти обіймаються і біжать наввипередки. Наприкінці відео користувачі бачать титри: “Америка – це не проблема. Проблема – це фейкові новини”.

У ролику, який опублікував Трамп було висловлено припущення, що CNN поширив б вірусне відео, щоб зробити його негативним.

CNN повідомив, що це відео використовував у своєму сюжеті про дружбу двох дітей у 2019 році.

“Ми продовжуємо працювати з фактами, і закликаємо вас робити те саме, замість того, аби публікувати у Twitter фейкові відео, які експлуатують невинних дітей. Будьте кращим”, – йдеться у зверненні теканалу до Трампа.

Jukin Media, компанія, яка представляє авторів відео, включно з батьками, яким належить це відео, заявила, що ні вони, ні власники відео не давали дозвіл президенту на публікації цього відео. Jukin Media наголосили, що використання відео Трампом вважають порушенням авторських прав.

Трампа також звинуватив батько одного з хлопчиків та автор відео за використання “наповненого любов’ю відео” з “ненависницькою метою”.

Речниця президента США Кейлі МакЕнані сказала, що вважає це відео смішним.

Відео набрало 20,6 мільйонів переглядів у Twitter.

Twitter заявив, що дає користувачам більший контекст через маркування дописів.

Нагадаємо, платформа мікроблогів Twitter вперше позначила пост президента США Дональда Трампа як недостовірну інформацію наприкінці травня. Представник платформи зазначив, що твіти Трампа містить інформацію, яка може вводити в оману користувачів про “процеси голосування у США”. Згдом Трамп видав спецуказ про соцмережі. Більше про це, у матеріалі.