«Це був лише проміжний крок». Блог Трампа припиняє роботу
3 червня 2021
3.06.2021

Вебсторінка, на якій колишній президент США Дональд Трамп ділився своїми думками після бану в більшості соцмережах, менше ніж через місяць після запуску припиняє роботу «назавжди».

Про це повідомляє CNBC.

Про припинення функціонування сторінки «З робочого столу Дональда Дж. Трампа» 2 червня заявив речник експрезидента. Головний асистент Дональда Трампа Джейсон Міллер сказав, що «це (блог — ред.) не повернеться».

«Це був лише проміжний крок, частина ширших напрацювань, які ми маємо і над якими працюємо», — додав Джейсон Міллер у електронному листі. Згідно з CNBC, надавати детальнішу інформацію він відмовився. Проте згодом на своїй сторінці у Twitter підтвердив, що видалення «Робочого столу Дональда Дж. Трампа» предвісник майбутньої появи Дональда Трампа у іншій соціальній мережі.

Скріншот сторінки Джейсона Міллера у Twitter

Як повідомлялося раніше, 6 січня 2021 року, після штурму Капітолію прихильниками Дональда Трампа, Twitter виніс попередження американському президенту за його твіти й заблокував його акаунт @realdonaldtrump з 88,7 мільйонами підписниками на 12 годин. Згодом акаунт Дональда Трампа був остаточно видалений з огляду на захист публічного інтересу та порушення правил соцмережі. Невдовзі сторінки колишнього президента забанила більшість соцмереж — Facebook, Instagram, Snapchat, Reddit, Twitch, YouTube, а також Google, Spotify і Pinterest.

4 травня колишній президент США Дональд Трамп оголосив про створення власної платформи для комунікацій — сайт «From the Desk of Donald J. Trump» («З робочого столу Дональда Дж. Трампа»). Він надавав змогу Дональду Трампу комунікувати з прихильниками онлайн за відсутності доступу до власних акаунтів у соцмережах, зокрема Twitter і Facebook.

6 травня Незалежна Наглядова рада Facebook залишила чинним рішення щодо блокування сторінок колишнього президента США Дональда Трампа у Facebook та Instagram.