Бойкот Facebook продовжується: компанія Disney скоротила витрати на рекламу у соцмережі
21 липня 2020
21.07.2020

Компанія Disney суттєво скоротила витрати розміщення реклами у Facebook та Instagram та призупинила рекламу своїх сервісів Disney Plus та Hulu. Інші підрозділи Діснея також переглядають свою рекламу у Facebook.

Це відбувається під час масштабного бойкоту інших великих рекламодавців у США, які виступають проти політик модерації контенту у соцмережі.

Рекламодавці хочуть змусити Facebook змінити спосіб боротьби з мовою ненависті та дезінформацією на своїх платформах, пише The Wall Street Journal. Видання зазначає, що компанія не робила публічної заяви, але змінила свої плани щодо розміщення реклами.

У першій половині 2020 року Disney витратив близько 210 мільйонів доларів на рекламу Disney Plus у Facebook у США, повідомляє WSJ. А на рекламу Hulu в Instagram з 15 квітня по 30 червня 16 мільйонів доларів.

У коментарі виданню особа, знайома з цим питанням, сказала, що навряд чи реклама з’явиться, коли потрібно буде рекламувати нові епізоди Disney, якщо тільки Facebook не стане кращим.

Нагадаємо, бойкот рекламодавців “Зупинити насильство задля прибутку” (Stop Hate for Profit) розпочався 1 липня. До ініціативи раніше приєдналися такі компанії, як Eddie Bauer, Patagonia, North Face, Ben&Jerry, Magnolia Pictures, Talkspace, Braze, Mozilla, Upwork, Starbucks Corp., Ford Motor Co., Verizon Communication Inc.